MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY – POZNAŃ, DK ORLE GNIAZDO – 1.12.2018. – WYNIKI KOŃCOWE

W załączeniu przedstawiamy wyniki końcowe Mikołajkowego Turnieju Szachowego rozegranego w dniu 1.12.2018 r. w Domu Kultury ORLE GNIAZDO w Poznaniu, Os. Lecha 43.

W zakończeniu Turnieju uczestniczyli Arcymistrzyni Hanna Ereńska-Barlo, Arcymistrz Włodzimierz Schmidt, Kierownik DK ORLE GNIAZDO Małgorzata Gładysiak oraz sędziowie Turnieju. Zaproszeni goście wręczyli najlepszym puchary i dyplomy oraz gratulowali wszystkim osiągniętych wyników oraz życzyli wytrwałości i powodzenia w kolejnych turniejach.  Zwycięzcom wszystkich 4 turniejów wręczone zostały również specjalne listy gratulacyjne i nagrody ufundowane przez Panią Bożenę Szydłowską – Posłankę na Sejm VIII Kadencji.

Arcymistrzowie sprawujący patronat szachowy poinformowali również krótko wszystkich uczestników o swoich osiągnięciach szachowych oraz o aktualnych wydarzeniach szachowych, w szczególności dotyczących polskich szachistek i szachistów.

Wszyscy uczestnicy Turnieju otrzymali dyplomy uczestnictwa oraz nagrody rzeczowe.

W trakcie zakończenia wylosowana została nagroda dla najaktywniejszych uczestników turniejów organizowanych przez naszą witrynę szachową w 2018 roku. Prawo do udziału miało 9 uczestniczek i uczestników naszych turniejów, którzy w 2018 r. grali w co najmniej 7 turniejach organizowanych przez szachydladzieci.com.pl

W wyniku przeprowadzonego losowania zdobywcą ekskluzywnego kompletu szachów KASPAROV CHAMPIONSHIP CHESS SET został PIOTR SMOLIŃSKI z UKS Goniec Kostrzyn Wlkp. GRATULACJE!

Arcymistrzyni Hanna Ereńska-Barlo, która mocno wspiera Akcję Polskiej Akcji Humanitarnej RATUJMY LUDZI W JEMENIE, zaapelowała o wsparcie dla tej Akcji. Można to zrobić poprzez stronę internetową https://www.pah.org.pl/

MIKOŁAJKOWY_ORLE_GNIAZDO_1_12_2018_WYNIKI_KOŃCOWE