Informujemy, że turniejem SZACH – PING-PONG – MAT w dniu 19 marca 2016 r. rozpoczynamy II cykl turniejów indywidualnych łączących szachy i sporty fizyczne.
Podobnie jak w I cyklu rozpoczynamy od połączenia w I turnieju szachów i tenisa stołowego.
Turniej szachowy rozegrany zostanie w Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej w Poznaniu przy ul. Piotrowo 4 (tutaj odbędzie się również otwarcie i zamknięcie turnieju), a rozgrywki tenisa stołowego w „starej” hali sportowej PP od strony ul. Jana Pawła II.
Zapraszamy do udziału – szczegóły w załączonym Komunikacie Organizacyjnym.
UWAGA: Cały Cykl składać się będzie z 4 turniejów – w indywidualnej klasyfikacji generalnej decydować będą 3 najlepsze wyniki,
Planowany jest już II Turniej Cyklu: zagramy w szachy i w BOWLING – TURNIEJ ROZEGRANY ZOSTANIE W DNIU 10 KWIETNIA 2016 R. W GALERII MM.
Wszyscy uczestnicy I Turnieju Cyklu SZACH – PING-PONG – MAT będą mieli zagwarantowany udział w turnieju szachowo-bowlingowym!
SZACH_PINGPONG_MAT_KOMUNIKAT_ORGANIZACYJNY
TENIS_STOŁOWY_HISTORIA_ZASADY_GRY





