TURNIEJ SZACHOWY O PUCHARY DYREKTORA GALERII HANDLOWEJ MM W POZNANIU 19.05.2018.

Galeria Handlowa MM w Poznaniu, ul. Św. Marcin 24 i nasza witryna szachowa już po raz kolejny zapraszają miłośników szachów. Tym razem, w dniu 19 maja 2018 r. zagramy na poziomie „0″ tylko w szachy. Nasz turniej to 206 TURNIEJ w Akcji PZSzachSto turniejów na stulecie odzyskania niepodległości”

Szczegóły w załączonym komunikacie organizacyjnym. 

TURNIEJ_SZACHY_GALERIA_MM_19_05_2018

GALERIA_MM_PLAKAT_19_05_2018

ATRAKCYJNE NAGRODY I UPOMINKI DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW!

ZA ZAJĘCIE I MIEJSC W GRUPACH A, B i C: TABLETY.

NAJLEPSZE ZAWODNICZKI W TURNIEJACH A, B i C: ODTWARZACZE MP-3

WYBRANE_NAGRODY_19_05_2018

Najlepsza zawodniczka Turnieju B zdobywa awans do Turnieju Finałowego Akcji Sto turniejów na stulecie odzyskania niepodległości”, który zorganizowany zostanie w Centrum Olimpijskim w Warszawie w dniu 11 listopada 2018 r.

Szczególnie serdecznie zapraszamy do udziału w turnieju  PRZEDSZKOLAKÓW i uczniów ZERÓWEK ze SZKÓŁ PODSTAWOWYCH: dla tej grupy uczestników przewidziano specjalne nagrody!

Na naszym turnieju Rodzice i opiekunowie dzieci mogą przebywać na sali gry i bezpośrednio obserwować wszystkie rozgrywane partie!

UWAGA: zgodnie z wcześniejszym komunikatem informujemy, że uczestnicy Turnieju SZACH-STRIKE-MAT z 6 maja b.r. mają pierwszeństwo udziału w Turnieju w Galerii MM pod warunkiem zgłoszenia w terminie do 13 maja 2018 r.

UWAGA: turniej zakwalifikowany jest do grupy turniejów dających uprawnienia do losowania NAGRODY SPECJALNEJ 2018 r.

NAGRODA_SZACHY_KASPAROVA_OPIS